• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Laptopy używane

Tanie laptopy, notebooki poleasingowe - czy waro kupić używanego laptopa ?

 

Laptopy używane pochodzące z leasingu to bardzo dobry sposób na zakup solidnego, biznesowego notebooka z wyższej półki, i to taniej od najtańszych marketowych zubożonych, plastikowych modeli.

Wyścig technologiczny w najbardziej rozwiniętych krajach wymusza na największych światowych firmach wymianę sprzętu komputerowego nie rzadziej niż co 3 lata. Oznacza to w praktyce wymianę komputerów i laptopów na najnowsze dostępne modele w okresach od roku do trzech, by nie pozostać  w tyle za konkurencją.

Finansowanie zakupów sprzętu komputerowego leasingiem powoduje, iż rata leasingowa wchodzi w koszty prowadzenia działalności i można ją odliczyć zarówno po stronie podatku VAT jak i po stronie podatku dochodowego. Taki bieg rzeczy sprawia, że używane przez okres leasingu komputery czy laptopy spłacane są praktycznie podatkami (zamiast płacić podatek zakład płaci raty leasingowe, które wchodzą po stronie kosztów) a sprzęt poleasingowy możemy Państwu oferować taniej niż większość osób mogła by oczekiwać.

Komputery i laptopy używane przez wielkie korporacje, banki, wojsko czy instytucje rządowe to najczęściej najdroższy i najbardziej bezawaryjny sprzęt na świecie o jakości wykonania przewyższającej normalne masowe produkcje. Oznacza to bardzo atrakcyjną ofertę jaką możemy Państwu zaproponować w postaci sprzętu poleasingowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą laptopów i komputerów poleasingowych - oferujemy sprawdzony sprzęt z gwarancją na piśmie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego klienci szukają używanych laptopów ? Jest przynajmniej kilka powodów. Najważniejsza z nich to jakość - najtańsze laptopy oferowane obecnie przez producentów to masowa produkcja o wątpliwej jakości i niskiej wydajności. Tymczasem laptopy poleasingowe to na ogół wysokie biznesowe serie, bezawaryjne i wydajne. Kolejnym powodem jest niejednokrotnie chęć posiadania drogiego modelu - rynek komputerów używanych umożliwia na ogół zakup takiego modelu nawet 80% taniej od ceny wyjściowej. Jest też grupa klientów dla której najistotniejsza jest cena. Po prostu potrzebują kupić laptop do prostych rzeczy - do biura lub do Internetu najtaniej jak się da, nie zwracając szczególnie uwagi na markę i parametry.

Sklep Internetowy tnaielaptopy.eu dostarcza swoim klientom ofertę wszechstronnie dopasowaną dla każdej grupy klientów, wybierając do naszej oferty laptopy poleasingowe, używane najlepszych światowych producentów, w możliwie najlepszym stanie, bez widocznych śladów używania ale również w konkurencyjnych cenach - bardzo często najtaniej w Polsce.

 

U nas kupujesz tanio

Zapraszamy również na www.taniekomputery.com.pl